ASTROLOJİ

Koç burcu erkeği özellikleri (21 Mart-20 Nisan)

Koç burcuKoç burcu
1.02BinGörüntülenme

Öncü nitelikleri ile ön planda olan koç burcu erkeği ateş elementine sahiptir ve yönetici gezegeni Mars’tır. Rengi ise kırmızı olarak belirlenmiştir. 

Bir koç burcu bireyi ister kadın olsun ister erkek olsun en temelde doğuştan bir liderdir. Yönetici özelliklerini hayatının her alanında göstermeyi, aktif ve dinamik bir hayat sürmeyi tercih ederler.  Şen şakrak, konuşkan ve eğlenceli kişilerdir.  Kaliteli zaman geçirmeyi severler. 

Bir koç burcu erkeği yönetme arzusu yüksek ve lider bir bireydir. Yeni ortam ve insanlara uyum sağlamakta zorlanmazlar. Fakat çabuk sıkılırlar. Rekabetçi, hırslı, çalışkan, kararlı ve inatçı insanlardır. Bu özellikleri onlara başarıyı getirir. Bununla beraber sabırsız ve acelecidirler. Bir koç erkeği bağımsızlığına düşkündür. Kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. 

Sert tavırlar gösterebilirler. Bu sebeple eş olarak sakin ve sabırlı kadınları tercih ederler. Aşık bir koç burcu erkeği ilişkilerinde hızdan ve çabuk sonuç almaktan hoşlanır. Dolambaçlı ve karışık yolları sevmez. Hayatına almak istediği kadına bunu hemen gösterecektir. Samimiyete ve dürüstlüğe çok önem verir.

Ateş burcu olan koç, ateş ve hava elementine sahip burçlarla anlaşabilir. Tutkulu ve mutlu ilişkiler yaşayabilir. Ateş burçları Koç, Aslan, Yay ve hava burçları İkizler,Terazi ve Kovadır.

Koç burcu kadını için tıklayınız.

Aslan burcu kadını için tıklayınız.

Yay burcu kadını için tıklayınız.

İkizler burcu kadını için tıklayınız.

Terazi burcu kadını için tıklayınız.

Kova burcu kadını için tıklayınız.

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın