ASTROLOJİ

Koç burcu kadını özellikleri (21 Mart-20 Nisan)

Koç burcuKoç burcu
1.02BinGörüntülenme

Öncü nitelikleri ile ön planda olan koç burcu kadını ateş elementine sahiptir ve yönetici gezegeni Mars’tır. Rengi ise kırmızı olarak belirlenmiştir. Taşı yakut ve elmastır.

Bir koç burcu bireyi ister kadın olsun ister erkek olsun en temelde doğuştan bir liderdir. Yönetici özelliklerini hayatının her alanında göstermeyi, aktif ve dinamik bir hayat sürmeyi tercih ederler. Şen şakrak, konuşkan ve eğlenceli kişilerdir.  Kaliteli zaman geçirmeyi severler.

Bir koç burcu kadını güçlü ve mücadeleci ruha sahiptir. Ne istediğini her zaman bilir ve ona hızla ulaşmak isterler.  Harekete geçmekten korkmayan, cesur ve kararlı bireylerdir. Rekabetçi, hırslı, çalışkan, kararlı ve inatçı insanlardır. Bu özellikleri onlara başarıyı getirir. Koç kadını bağımsızlığına düşkündür. Kısıtlanmaktan hoşlanmazlar.  Canlı renkleri ve kadınsı kıyafetleri severler.  

Aşık bir koç burcu kadını ilişkilerinde hızdan ve çabuk sonuç almaktan hoşlanır. Dolambaçlı ve karışık yolları sevmez. Hayatına almak istediği erkeğe bunu hemen gösterecektir.Samimiyete ve dürüstlüğe çok önem verir.

Ateş burcu olan koç, ateş ve hava elementine sahip burçlarla anlaşabilir. Tutkulu ve mutlu ilişkiler yaşayabilir. Ateş burçları Koç, Aslan, Yay ve hava burçları İkizler,Terazi ve Kovadır.

Koç burcu erkeği için tıklayınız.

Aslan burcu erkeği için tıklayınız.

Yay burcu erkeği için tıklayınız.

İkizler burcu erkeği için tıklayınız.

Terazi burcu erkeği için tıklayınız.

Kova burcu erkeği için tıklayınız.

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın