ASTROLOJİ

İkizler burcu kadını özellikleri (22 Mayıs-22 Haziran)

İkizler burcuİkizler burcu
981Görüntülenme

Öncü nitelikleri ile ön planda olan ikizler burcu hava elementine sahiptir ve yönetici gezegeni Merkür’dür. Rengi ise sarı olarak belirlenmiştir. Taşı agattır. 

Bir ikizler burcu bireyi ister kadın olsun ister erkek olsun konuşkan, arkadaş canlısı ve meraklı bireylerdir.  Aynı zamanda zekası ve yetenekli yapısıyla göze çarparlar. Fakat sıkılgan ve huzursuz tavırlar sergileyebilirler. Ayrıca güven vermeyen ve oldukça dengesiz bireylerdir. Bir gün olumlu baktıkları bir fikri ertesi gün saçma bulabilir veya bugün keyif aldığı bir aktiviteyi yarın yapmayı sevmediğini söyleyebilirler. 

İkizler kadını monotonluktan çok çabuk sıkılır ve değişime ihtiyaç duyar.Dost canlısı, tatlı dilli ve konuşkandır. Akıllı ve zeki olan ikizler kadını ne istediğini ve nasıl elde edeceğini çok iyi bilir. Kıyafet tarzı da ruhu gibi değişken bir özellik gösterir.

Aşık bir ikizler burcu kadını çabuk vazgeçen ve bırakan taraf olabilir. Burcunun özelliği gereği eğer doğru kişiyi bulduğuna inanırsa hızlı ve eli çabuk da davranabilir. Yeni şeyler öğrenmek, merakını gidermek, gezmek onun için önemlidir. Eğer partneri ile bu olguları yaşayabiliyorsa mutlu ve uzun soluklu ilişkiler yaşar. Aksi takdirde onu uzun ve ciddi bir ilişkide tutmak çok zordur. 

Hava burcu olan ikizler , ateş ve hava elementine sahip burçlarla anlaşabilir. Tutkulu ve mutlu ilişkiler yaşayabilir. Ateş burçları Koç, Aslan, Yay ve hava burçları İkizler,Terazi ve Kovadır.

Koç burcu erkeği için tıklayınız.

Aslan burcu erkeği için tıklayınız.

Yay burcu erkeği için tıklayınız.

İkizler burcu erkeği için tıklayınız.

Terazi burcu erkeği için tıklayınız.

Kova burcu erkeği için tıklayınız.

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın