ASTROLOJİÖNE ÇIKAN

2022 burç yorumları

2022 burç yorumları2022 burç yorumları
1.67BinGörüntülenme

2022 burç yorumları neler, seni bu yıl ne bekliyor merak ediyorsan bu yazı tam sana göre!  Tutulmalar seni nasıl etkileyecek? Sağlığın bu yıl nasıl olacak? İş, kariyer, para ve eğitim hayatın da güzel gelişmeler var mı? Bu yıl aşk hayatında neler yaşanacak? Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcu 2022 astroloji yorumları ile sizlerleyiz.

2022 burç yorumları

2022 yılı genel yorumu

Öncelikle tüm burçlar için şunu belirtmeliyiz ki, 2022 yılı bir hesaplaşma yılı olacaktır. Kendinizle, verdiğiniz kararlarla, çevrenizdekilerle hesaplaşacağınız, önemli kararlar alacağınız bir yıl sizi bekliyor. Bu süreçte bizim size tavsiyemiz hayatın sizi değişik yollarla sınayarak hesaplaşmaya götürmesi, sürüklemesi yerine sizin kendinizin bu konu üzerinde düşünerek kararlarınızı sorgulamanızdır. Bu sayede hayata hazırlıksız yakalanmaz ve gelecek günlerin  daha kolay içinden geçersiniz.

2022 burç yorumları, hem güneş burcunuzu hem yükselen burcunuzu okumanızı tavsiye ederiz.

2022 yılı koç burcu yorumu  – Koç ve yükselen koç burcu

Bu yıl özellikle ilk 6 ayda Jüpiter, Koçların 12. evinde olacak. Bu durum fikirlerinizin genişlemesini, hayallerinize emin adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır. 30 Nisan’da ve 16 Mayıs gerçekleşecek olan tutulmalar ile kazancınız artacak, yatırım, ticaret gibi konularda başarı elde edecek ve yeni kişilerle tanışacaksınız. Buna ek olarak, aşk hayatında bazen zorluklar olsa da sevgi dolu bir yıl sizi bekliyor. Çocuk yapabilir, evlenebilir yada yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Koçlar bu yılın en şanslı burçlarından biri olacak.

2022 yılı boğa burcu yorumu  – Boğa ve yükselen boğa burcu

Bu yıl siz boğalar için bol bol ani kararlar aldığı ve bu kararlar neticesinde başarıyı yakaladığı bir yıl olacak. Ani kararlardan korkmazsanız özellikle kariyer alanında sizi çok güzel günler bekliyor. Mayısın ortası ile birlikte aşk ilişkilerinizi bir sonraki evreye çıkarabilirsiniz. Yeni ilişkilere yelken açabilir, nişan ve evlilik yoluna gidebilirsiniz. Bu yıl sizi mutlu olacağınız bir yıl bekliyor.

2022 yılı ikizler burcu yorumu  – İkizler ve yükselen ikizler burcu

Bu yıl değişim isteği ile sarmalanacaksınız. Kariyer alanında önünüze bir çok fırsat çıkacak. Sizi güzel günler bekliyor. Tutulmalar sağlık konusunda bazı problemler yaşamanıza sebep olabilir. Kendinize dikkat etmeli, değişime ayak uydurmalı ve hayatın tadını çıkarmalısınız. Bakış açınızı değiştirirseniz hem ilişkiler hem iş konularında sizi çok güzel günler bekliyor.

2022 yılı yengeç burcu yorumu  – Yengeç ve yükselen yengeç burcu

Çalışma hayatlarında bulunduğunuz yerden çok sıkıldığınız bir yılı geride bıraktınız. 2022 sizin için değişim yılı olacak. İlişkilerinizde tavrınızı değiştirecek fedakarlığınızın sınırlarını çizeceksiniz. Bu hem iş hem de aşk yaşamınıza olumlu yönde yansıyacak. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni iş imkanları bulabilirsiniz. Şehir veya ülke dışına çıkabilirsiniz. Bu yıl yapacağınız açılımlar sayesinde bolca para kazanabilirsiniz. Evlenebilir veya evlat sahibi olabilirsiniz.  Sınırlarınızı çizer ve korkmazsanız, bu yıl sizin yılınız olacak.

2022 yılı aslan burcu yorumu  – Aslan ve yükselen aslan burcu

Geçtiğimiz yıllarda yapmış olduğunuz yatırımların karşılığını alma zamanı geldi. Hem kendinize, hem işinize, hem de ilişkilerinize bir çok yatırım yaptınız fakat yeteri kadar karşılığını alamadığınızı düşünüyorsunuz. Bu yıl sizler için emeklerinizin karşılığını aldığınız yıl olacak. Özellikle yaz aylarında bir çok fırsatla karşılaşaşbilir ve güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Yeni ortaklıklar kurabilir, yeni ilişkiler yaşayabilirsiniz.

2022 yılı başak burcu yorumu  – Başak ve yükselen başak burcu

Başak burçları için bu yıl güzel ilişkilerin yılı olacak. Yıllardır istediğiniz ilişkiyi, evliliği, mutluluğu yakalayacaksınız. Harcamayı çok seven yapınız sebebiyle para konusunda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Eğer işinize yeterli özeni gösterirseniz, kolaylıkla uzmanlaşabilir ve kendinize yeni işler kurabilir, güzel teklifler alabilirsiniz. Radikal kararlar alarak hem maddi hem manevi konularda hayatınızda önemli dönüm noktaları oluşturacağınız bir yıl sizi bekliyor.

2022 yılı terazi burcu yorumu  – Terazi ve yükselen terazi burcu

Bu yıl özel kişilerle vakit geçirecek ve onların yaratıcı yapısından, olumlu düşüncelerinden etkileneceksiniz. Güzel bağlar kuracak ve hayata karşı bakış açınızı değiştireceksiniz. Bu bakış açısı sizin bazı kapıları tamamen kapatmanızı ve size daha çok fayda sağlayacak ve mutlu edecek yeni kapıları açmanızı sağlayacak. Ayrıca, koştura koştura yaşadığınız hayatta yorulduğunuzu hissetseniz de, hayatınıza verdiğiniz yeni yönü çok seveceksiniz. Sizi daha mutlu ve huzurlu günler bekliyor.

2022 yılı akrep burcu yorumu  – Akrep ve yükselen akrep burcu

Bu yıl oldukça hareketli ve renkli bir aşk hayatı sizi bekliyor. Sosyal hayatınız genişleyecek, yeni aşklar yaşayacaksınız. Yada mevcut ilişkinizde tutkuyu alevlendireceksiniz. Ek olarak, alevi sorunların üstesinden geldiğiniz, daha önemli işler yaptığınız bir sene sizi bekliyor.  Aşk hayatınız hareketli olsa da maddi anlamda stabil, dengeli ve başarılı bir yıl olacak.

2022 yılı yay burcu yorumu  – Yay ve yükselen yay burcu

Bu yıl yatırım yapmaya daha meyilli olacaksınız. Ev, araba alabilir yada borsaya girebilirsiniz. Yılın ikinci yarısında aşk hayatınızda oldukça hareketli günler sizi bekliyor. Bu yıl şans her konuda yanınızda olacak. Emin adımlarla ilerlediğiniz, başarılı ve mutlu bir yıl sizi bekliyor.

2022 yılı oğlak burcu yorumu  – Oğlak ve yükselen oğlak burcu

Bol bol gezdiğiniz , dönüşüm yaşadığınız yenilik dolu bir yıl sizi bekliyor. Kurumsal alanda oldukça büyük işler başarabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Çalışmalarınızın karşılığını alacak ve hedeflerinize ulaşacaksınız. Çok büyük aşklar yaşayabilirsiniz.

2022 yılı kova burcu yorumu  – Kova ve yükselen kova burcu

Bu yıl daha sakin, eskisi kadar hareketli olmayan bir yıl geçireceksiniz. Kuralları sevecek ve stabil yaşamak isteyeceksiniz. Bu durum sizin daha başarılı olmanıza, daha çok para kazanmanıza yardımcı olacak. Diğer konularda olduğu gibi aşk da da stabil ama keyifli günler sizi bekliyor. Uzak ülkelere gitmek ve yatırım yapmak bu yıl ana konularınız arasında olacak.

2022 yılı balık burcu yorumu  – Balık ve yükselen balık burcu

Balık burçlarını bolluk ve bereket içerisinde geçireceği bir yıl bekliyor. Bereketi paraya çevirmek için yeni bir iş, eğitim, yeni arkadaşlıklar kurmalısınız. Ayrıca, çevrenizden size iyi gelmeyen kişileri uzaklaştırmalısınız.  Sizden faydalanan insanları çevrenizde tutmaz ve doğru ilişkiler kurarsanız bereket dolu bir yıl geçireceksiniz.

Yeni yıla girerken niyetlerinizi belirlediyseniz, spor yapmaya ve kilo vermeye karar verdiyseniz Spor sonrası beslenme – Zayıflamak için spor öncesi ve sonrası ne yenir? adlı yazımızı muhakkak okumalısınız.

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın