ÖNE ÇIKANYAŞAM

Yılbaşı hediye fikirleri – 100 TL ve altı

Yılbaşı hediye fikirleri - 100 TL ve altıYılbaşı hediye fikirleri - 100 TL ve altı
1.05BinGörüntülenme

Yeni yıla 3 hafta kalmışken her birimiz sevdiklerimizi nasıl mutlu edebileceğimizi düşünmeye başladık. Yılbaşı yeni bir yıla girişi, yepyeni başlangıçları, yeni kararları ve yeni bir sizi ifade eder. Yeni hedefler belirleyip yeni kararlar aldığımız bu gün sevildiğimizi hissetmek ve sevdiklerimize bunu hissettirmek için şahane bir zamandır. Yeni yıl hediye önerileri, uygun fiyatlı yılbaşı hediye fikirleri, sevgiliye hediye fikri, aileye hediye olarak ne alınır?

Bu özel günde istediğiniz hediyeyi alabilirsiniz fakat unutmayın önemli olan karşınızdaki kişiyi değerli hissettirmektir ve bunun para ile bir ölçüsü bulunmamaktadır. Bu yazımızda sizlere uygun bütçeli, 100 lira ve altına bulabileceğiniz, anlamlı ve güzel hediyeler sunmaya çalıştık. Bu hediyeleri ister en yakın arkadaşınıza ister sevgilinize, eşinize isterseniz kardeşlerinize, anne ve babanıza alarak onları mutlu edebilirsiniz.

Hediyelerin paketlerini bir kraft ambalaj kağıdı ve kurdele kullanarak kendiniz hazırlayabilir ve tam olarak yılbaşı ruhunu yansıtabilirsiniz.

Yılbaşı hediye fikirleri 

Ajanda

Yeni bir yıla başlarken akla gelen en güzel hediyelerden biri ajandadır. Eğer alacağınız kişi planlı yaşamayı seven, ajanda tutan, güzel defterlere özel notlar almayı, tüm teknolojik imkanlara rağmen kalem kağıt kullanmaya bayılan biri ise emin olun güzel bir ajanda onu çok mutlu edecektir.

Yılbaşı hediye fikirleri - 100 TL ve altı

Pijama Takımı

Yeni yıl ruhuna uygun renklerde ama tüm kış giymeye devam edebileceği, sıcacık pijamalar herkesi çok mutlu eder. Bir de yumuşacık bir takım aldıysanız üzerinden çıkarmak istemeyecektir.

Yılbaşı hediye fikirleri - 100 TL ve altı

Kişiye özel hediyeler

Hediyenizi kişiselleştirebilir ve ona özel bir kupa, çerçeve, telefon kılıfı vb. yaptırabilirsiniz. Hatta aranızdaki bir espriyi yada en sevdiği sözü yazdırıp verebilirsiniz. Fotoğraf bastırabilirsiniz veya sadece herkeste olmayan ona özel bir modeli seçebilirsiniz. Yüzünde gülümseme oluşmasına sebep olacağınıza emin olabilirsiniz. Ömür boyu saklamak isteyeceği ona özel bir hediye olacaktır.

Yılbaşı hediye fikirleri - 100 TL ve altı

Takı

Gümüş bir kolye,bileklik ya da yüzük alabilirsiniz. Hediye  aldığınız kişi bir kadınsa her zaman boynunda taşıyabileceği anlamlı ve zarif bir kolyeye bayılacaktır. Buna emin olabilirsiniz.

Yılbaşı hediye fikirleri - 100 TL ve altı

3 boyutlu led lamba

İstediğiniz ebatlarda ve farklı farklı şekillerde yaptırabileceğiniz üç boyutlu lambalar hem aldığınız kişiyi mutlu edecek hem de baktıkça sizi hatırlamasını sağlayacaktır. Ayrıca estetik görüntüsü ile odanın havasını değiştirecek ve mutluluk katacaktır.

Yılbaşı hediye fikirleri - 100 TL ve altı

Kar küresi

Yılbaşı ruhunu yansıtan, mutluluk ve neşe veren bir kar küresi alabileceğiniz gibi kendi emeğinizle ve çok daha uygun maliyete kolaylıkla kar küresi yapabilirsiniz. Aşağıdaki kar küresinin nasıl yapıldığını öğrenmek için Kar küresi yapımı (DIY)-Yılbaşı dekorasyon fikirleri! adlı yazımızı okumanı tavsiye ederiz.

Kar küresi yapımı (DIY)-Yılbaşı dekorasyon fikirleri!

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın