MAGAZİNÖNE ÇIKAN

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ayrıldı

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ayrıldıŞeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ayrıldı
963Görüntülenme

Şeyma Subaşı-Mohammed Alsaloussi  ayrıldı

Şeyma Subaşı kısa bir süre önce sevgilisi Mohammed Alsaloussi ‘den çok görkemli bir evlenme teklifi almıştı. Ardından hamile olduğunu açıkladı.

Subaşı hamilelik habaerlerini şu şekilde doğrulamıştı. “Bütün dünyadaki arkadaşlarım ve ailem. Son zamanlarda hamile olduğuma dair çıkan söylentileri memnuniyetle doğrulamayı ve hamile olduğumu bilmenizi isterim. Dürüst olmak gerekirse evlenmek için acele etmemizin nedeni de buydu. Acele etmek için bir sebep olmadığına karar verdik. Birbirimize sevgi ve saygı duyuyoruz, şimdilik kutlamaları erteleyip hamileliğin keyfini çıkarmaya odaklanmaya karar verdik. Bütün iyi dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkürler. Gelecek için heyecanlıyım”

Ve bunları takip eden sürecin ardından  yüksek stres sebebiyle bebeğini kaybettğini açıklamıştı.

“Önceki paylaşımımda yüksek stresten dolayı düğünü ertelediğimizi söylemiştim. Maalesef bu stres bebeğimi kaybetmeme neden oldu. Çok üzgünüm. Destekleriniz için teşekkür ederim. Yas tutmam ve yaşadığım duygularla başa çıkabilmem için zamana ihtiyacım var” diyerek bu durumu sevenlerine duyurmuştu.

Şeyma Subaşı bu açıklamanın üzerinden çok zaman geçmeden sosyal medyada sevgilisi ile birlikte olan tüm fotoğraflarını sildi. Bu temizlik herkes tarafından ayrılık olarak yorumlandı.

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ayrıldı

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi aşkı bitti

İbiza tatiline giden ünlü fenomen bu tatile evlenmek üzere olduğu sevgilisi ile gitmemişti. Ayrıca, onun almış olduğu tek taşı takmamıştı. Bu durum acaba ayrıldılar mı sorularını gündeme getirmişti. Şeyma Subaşı’ndan son hamle fotoğrafları temizleyerek geldi ve ayrılık iddialarını güçlendirdi.

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ayrıldı

Ayrılık iddalarının ortaya çıkması üzerine Subaşı kızı Melisa’nın videosunu paylaştı ve altına “Beni merak eden sevgili arkadaşlarım. İçim kan ağladığı zamanda bile o her gün yüzümü güldürüyor. O benim güçlü olma sebebim. Ve ben gerçek arkadaşlarımı çok seviyorum. Hepiniz hayatımda olduğunuz için memnunum. Tıpkı Melisa’nın dediği gibi ‘Aman Tanrım! Bu gerçek olamaz” şeklinde yorum yazdı.

Gelecek günlerin ne getireceği ise merakla bekleniyor. Şeyma -Mohammed Alsaloussi aşkında bizi ne bekliyor birlikte göreceğiz.

Angelina Jolie arılar için objektif karşısında adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.  Angelina Jolie’nin üzerinde arılarla dakikalarca durduğu görüntülerin ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın