GÜZELLİKÖNE ÇIKANYAŞAM

Mad parfüm kodları-En güzel kadın parfümleri

Mad parfüm kodları-En güzel kadın parfümleriMad parfüm kodları-En güzel kadın parfümleri
2.17BinGörüntülenme

Sonbaharın gelmesiyle birlikte soğuk havalara uygun parfüm arayışı başladı. Orijinal parfümlerin fiyatlarının uçup gitmesiyle birlikte o parayı vermek istemeyenler için bu kokuların muadillerine yönelmek en mantıklı seçenek olmaya başladı.  Bu yazımızda sizlerle en güzel kadın parfümlerine örnekler verecek, parfümleri, orijinal ve muadil fiyatlarını önereceğiz. Kolaylıkla bulabilmeniz adına Mad parfüm kodları da sizlerle…

EDP ve EDT parfüm ne demek? Parfümü nasıl saklamalıyız ? merak ediyorsan Parfümün daha kalıcı olması için yapılması gerekenler adlı yazımızı da muhakkak okumalısın.

Paco Rabanne – Lady Million

Mad parfüm kodları-En güzel kadın parfümleri

One Million erkek parfümünün kadın versiyonu olan parfüm, 1 Million erkeğini bütünleyen bir parfüm  Lady Million sizlere tüm hayallerinizi gerçekleştirebilecek bir güç hissi vermek için üretildi.  Tutkulu, göz kamaştırıcı ve vamp bir kadını temsil ediyor.

Günlük kullanıma uygun olan koku tüm cilt tipleri için de uygundur.  İlk kokladığınızda çiçeksi bir parfüm olduğunu fark edersiniz.

Lady Million notaları

Esans: Çiçeksi, Oryantal

Tepe Notası: Portakal, Çiçek Özütü, Ahududu

Kalp Notası: Yasemin, Gardenya

Dip Notası: Paçuli, Amber

Fiyat İncelemesi 

50 ml parfüm için orjinal parfüm fiyatı 600-800 tl arasında değişmektedir. Mad parfüm fiyatları ise kampanyalara bağlı olarak 50-75 tl arasında değişmektedir.

Lady Million muadili

Bu güzel parfümün MAD parfüm muadili Mad W153 kodu ile satılmaktadır. Kullanıcı yorumlarına göre parfümün gerçek Lady Million’a çok benzediği, kalıcı olduğu ve beğenildiği görülmektedir.

Chanel – N°5

Mad parfüm kodları-En güzel kadın parfümleri

Ünlü ve zamansız kadın parfümlerinden olan Chanel No 5 hem günlük kullanım hem de gece için uygun olan pudramsı bir çiçek buketi. Zamansız, efsanevi bir koku.

Chanel No 5 deyince akkla gelen ilk isim Marilyn Monroe’dur.  Ünlü yıldız  1952 yılında Lifemagazine verdiği röportajda şöyle diyor;  “bazıları `gece uyurken ne giyiyorsun` diye soruyor. Pijama mı gecelik mi giydiğimi merak ediyorlar. Nasıl cevap vereceğimi bilemiyorum. Sonra gerçek cevabın en kolay yol olduğunu hatırlayıp `Chanel No.5 ile uyuyorum` diyorum. Çünkü öyle yapıyorum” .

Tepe Notası: Aldehi tler, Bergamot, Limon, Portakal Çiçeği, Ylang Ylang

Kalp Notası: Yasemin, Gül, Süsen, Zambak

Dip Notası: Vetiveri, Sandal Ağacı, Vanilya, Amber, Paçuli

Fiyat İncelemesi 

100 ml parfüm için orjinal parfüm fiyatı 1000-1200 tl arasında değişmektedir. Mad parfüm fiyatları ise kampanyalara bağlı olarak 50-75 tl arasında değişmektedir.

Chanel No 5 muadili

Bu güzel parfümün MAD parfüm muadili Mad W 125 kodu ile satılmaktadır.

Chanel – Coco Mademoiselle

Mad parfüm kodları-En güzel kadın parfümleri

Kendinden emin, özgür kadının kokusu. Güçlü karakterdeki oryantal özelliğine rağmen bir o kadar da şaşırtıcı derecede ferah. Coco Mademoiselle, genç kalarak kadınsılığınızı ön plana atmaya vaat eder.

Üst nota: Portakal, limon, bergamot, liçi meyvesi.

Kalp: Yasemin, gül, paçuli.

Dip nota: Vetiver, gül, vanilya, misk.

Fiyat İncelemesi 

50 ml parfüm için orjinal parfüm fiyatı  800-1000 tl arasında değişmektedir. Mad parfüm fiyatları ise kampanyalara bağlı olarak 50-75 tl arasında değişmektedir.

Chanel – Coco Mademoiselle  muadili

Bu güzel parfümün MAD parfüm kodları Mad C120 kodu ile satılmaktadır.

Lancome – Hypnose

Mad parfüm kodları-En güzel kadın parfümleri

Lancome hipnoz ismi gibi duyusal, baştan çıkarıcı, hipnotize edici. bir kokuya sahip. Cazibesiyle etrafındaki herkesi nasıl büyüleyeceğini bilen kadının kokusu nu ifade ediyor.  Orijinal şişesindeki ışık saçan yüzeyleriyle kristal şişe, Kimono’suna sarılmış bir Japon kadınından ilhamla zarafeti temsil ediyor.

Üst nota: Çarkıfelek Çiçeği genç bir kadının olağanüstü canlılığını ve ışığını yansıtıyor.

Orta nota: Vanilya

Alt notada derin ve sıcak Vetiver’le birleşiyor ve kremsi yumuşaklığıyla teninizle bütünleşip karşı konulamaz bir cazibe yaratıyor.

Fiyat İncelemesi 

100 ml parfüm için orjinal parfüm fiyatı  900-1000 tl arasında değişmektedir. Mad parfüm fiyatları ise kampanyalara bağlı olarak 50-75 tl arasında değişmektedir.

Lancôme – Hypnôse muadili

Bu güzel parfümün MAD parfüm kodları listesinden  Mad L 112 kodu ile satılmaktadır.

Lancome Poeme

Mad parfüm kodları-En güzel kadın parfümleri

Poême’de her söz bir çiçektir ve her çiçek söylenmeyeni söyleyen bir şiirdir.  Coşkulu mavi Himalaya gelinciği kokusuyla, boru çiçeğinin sihirli kokusunun eşsiz zıtlığı… Bu ikilinin etrafında beyaz çiçeklerle sarı çiçeklerin neşeli dansı ile yaz bahçesini çağrıştırır.

Notaları :  Mimoza, Gül, Vanilya çiçeği, Süsen ve Fulya

Fiyat İncelemesi 

100 ml parfüm için orjinal parfüm fiyatı  900-1000 tl arasında değişmektedir. Mad parfüm fiyatları ise kampanyalara bağlı olarak 50-75 tl arasında değişmektedir.

Lancome Poeme muadili

Bu güzel parfümün MAD parfüm muadili Mad V 102  kodu ile satılmaktadır.

Victoria’s Secret Bombshell

Mad parfüm kodları-En güzel kadın parfümleri

Özgüvenli ve cazibeli; taze koparılmış egzotik çiçekler ve gün batımının zamansız bir harmanı. Kadınsı ve güzel bir koku. Koku türü meyveli çiçeksi olarak geçmektedir.

Notaları: Mor Çarkıfelek Meyvesi, Shangri-la Şakayık ve Vanilya Orkidesi

Fiyat İncelemesi 

100 ml parfüm için orjinal parfüm fiyatı  1000-1200 tl arasında değişmektedir. Mad parfüm fiyatları ise kampanyalara bağlı olarak 50-75 tl arasında değişmektedir.

Victoria’s Secret Bombshell muadili

Bu güzel parfümün MAD parfüm muadili Mad W214  kodu ile satılmaktadır.

Parfümün daha kalıcı olması için yapılması gerekenler adlı yazımızı da muhakkak okumalısın.

Kadının Parıltısı

1 Yorum

Bir cevap yazın