ÖNE ÇIKANSAĞLIK

En iyi evde spor videoları – 2021 de fit olun!

En iyi evde spor videoları - 2021 de fit olun!En iyi evde spor videoları - 2021 de fit olun!
1.31BinGörüntülenme

2021 karantina dönemlerinden geçen yıl olduğu gibi kilo almak yerine, aldığınız fazla kiloları vermek ve vücudunuzu şekle sokmak ister misiniz? En iyi evde spor video önerileri, fitness videoları, zayıflama videoları, hızlı kilo vermek için spor önerisi, vücut şekillendirme, yağ yakma, yağ nasıl yakılır? Her seviyeye uygun spor videoları, yeni başlayanlar için spor videoları, orta seviye spor videoları, ileri seviye spor videoları… 

En iyi evde spor videoları – 2021 de fit olun!

En iyi evde spor videoları - 2021 de fit olun!

Zayıflamak ve kalıcı kilo vermek istiyorsanız, sağlıklı beslenmeye dikkat ettiğiniz kadar spor yapmaya da gerekli önemi vermeniz gerekmektedir.  Sporu fazla kilolarınızdan kurtulmak için yapabilirsiniz. Eğer fazla kilonuz yoksa daha sıkı ve şekilli bir vücuda sahip olmak, güzel yaş almak ve sağlıklı olmak amacıyla da sporu bir hayat rutini haline getirmeniz gerekmektedir.

2021 yılına girdiğimiz şu günlerde spor yapmak yerine evlerimizde bol bol yiyor ve gittikçe daha sağlıksız hale geliyoruz. Buna bir dur demenin vakti gelmedi mi ? Spor salonuna gidemiyor olsak da evlerimizde spor yapabilir ve kendi spor rutininizi oluşturabilirsiniz.

Spor yapmaya karar verdiğinizde beden ölçülerinizi almayı unutmamanızı tavsiye ederiz. Bedeninizdeki değişimi düzenli aralıklarla kayıt altına alın ve sporun vücudunuza olumlu etkilerini gözlemleyin, sizi nasıl değiştirdiğini görün.

Yeni başlayanlar için spor videoları

Pamela Reif her seviye için güzel öneriler ve spor programları sunan bir youtuber. İnstagramda oluşturduğu spor programlarını hikayeler kısmına atıyor fakat videolarını youtube içerisinde kategorize ettiği için kendi programınızı seviyenize uygun şekilde kendiniz de oluşturabilirsiniz. Ayrıca dans ve sporu birleştirerek oldukça keyifli dakikalar da yaşayabilirsiniz. Eğer spora yeni başlayan biriyseniz ve spor yapmak sizin için keyif değil sadece bir mecburiyet olarak görüyorsanız bu dans videolarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Fikrinizin değişeceğine eminiz.

Orta seviye spor videoları

Son dönemde challange  videoları ile oldukça moda olan, etkilerini hızla görebileceğiniz bir video serisi ile karşınızdayız. Chole Ting yeni başlayanlar için zorlayıcı olabilecek ama orta seviye herkesin rahatlıkla yapabileceği, kısa zamanda büyük sonuçlar alabileceğiniz ücretsiz spor programları sunuyor. İnternet sitesinde bir çok spor programı var. En çok tercih edilen programı ise 2 haftada karın kası egzersizleri (2 weeks shred challenge).  Chole Ting’in tüm ücretsiz programlarına buradan ulaşabilirsiniz.  İnternet sitesinde videonun üzerine tıkladığınızda sizi youtube videosuna yönlendirmektedir.  Ayrıca sizi motive edecek, challenge ın etkilerini yapmadan izleyebileceğiniz bir çok before-after videosu bulunmaktadır.

İleri seviye spor videoları

Eğer kendinizi zorlamayı, nabzınızı arttırmayı seviyorsanız, spor konusunda kendinizi ileri seviye de görüyorsanız muhtemelen nasıl spor yapmanız gerektiğini de biliyorsunuz ve zaten kendinize ait bir spor rutininiz var.  Bu yüzden size hitt videoları önereceğiz. Growingananas isimli youtube kanalına göz atmanızı tavsiye ederiz.

Göbek yağları konusunda çok dertliyseniz ve nasıl gidecek diye düşüyorsanız muhakkak Göbek yağları nasıl erir? Göbek yağlarınızdan kurtulun adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın