ÖNE ÇIKANYAŞAM

El yapımı yılbaşı hediyesi – 2022 noel hediye fikirleri

El yapımı yılbaşı hediyesi – 2022 noel hediye fikirleriEl yapımı yılbaşı hediyesi – 2022 noel hediye fikirleri
549Görüntülenme

2022 yılı bitiyor. 2023’e girmemize bu kadar az zaman kalmışken hepimizi sevdiklerimizi mutlu etmek için hediye peşine düştük. Pahalı hediyeler almak yerine eşinizi, sevgilinizi, ailenizi, arkadaşlarınızı düşündüğünüzü hissettiren, hem anlamlı hem de tatlı hediyeler yapmak ister misiniz? El yapımı yılbaşı hediyesi fikirlerimizle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

El yapımı yılbaşı hediyesi – 2022 noel hediye fikirleri

Çam ağacı saksısı

El yapımı bir çam ağacı hediye etmeye ne dersiniz. Tek ihtiyacınız olan bir kavanoz, kozalaklar, çam dalları, yapıştırıcı ve kavanozu kaplamak için kağıt.

Aşağıdaki fotoğrafta göreceğiniz gibi kavanozu kaplayın içini gönlünüzce dekore edin. Kozalakların daha yukarda durması ince küçük sopalara yapıştırabilirsiniz.

El yapımı yılbaşı hediyesi - 2022 noel hediye fikirleri

Hediye sepeti

Noel sepeti herkesi mutlu eder. Farklı kategorilerde noel sepetleri hazırlayabilirsin.

Örneğin, spa sepeti hazırlarsan içine krem, havlu vb. ürünler koyarsın. Film sepeti hazırlarsan içine sıcak çikolata, marshmallow, tv battaniyesi koyabilirsin. Yılbaşı kurabiyesi sepeti hazırlayıp içine aşçı önlüğü, eldiveni ve kurabiye malzemelerinden olan şeker vb. koyabilirsin.

Evde olan malzemelerle sepetini oluşturabilirsin. Tamamen hayal gücüne ve karşındaki kişinin zevkine kalmış.

El yapımı yılbaşı hediyesi - 2022 noel hediye fikirleri

Yılbaşı Çorabı

Eğer dikiş dikebiliyorsan dikişle, dikemiyorsan keçe kullanarak yılbaşı çorabı yapabilirsin. İçine çikolata vb. küçük bir hediye koyarak sevdiğin kişileri mutlu edebilirsin.

El yapımı yılbaşı hediyesi - 2022 noel hediye fikirleri

Yılbaşı Ağacı Süsü 

Eğer hediye vereceğiniz kişi yılbaşı ağacı süslemeyi seviyorsa ona her yıl kullanabileceği ve sizi hatırlatacak bir süs yapıp verebilirsiniz. Fotoğrafınızı kullanmak da güzel bir fikir olacaktır.

El yapımı yılbaşı hediyesi - 2022 noel hediye fikirleri

Ayrıca, el yapımı olmayan uygun fiyatlı ürünler için Yılbaşı hediye fikirleri yazımızı okuyabilirsiniz.

Kar küresi

Kar küresi yılbaşının vazgeçilmez hediyesidir. Ama bu el yapımı değil, ayrıca pahalı dediğinizi duyar gibiyim. Peki ya size kar küresini evde yapabilirsiniz deseydim?

Kar küresi yapımı (DIY)-Yılbaşı dekorasyon fikirleri! adlı yazımızı okuyarak evinizde kar küresi yapımının tüm aşamalarını öğrenebilirsiniz.

Kar küresi yapımı (DIY)-Yılbaşı dekorasyon fikirleri!

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın