GÜZELLİKÖNE ÇIKAN

Eda Taşpınar ürünleri – Vücut spreyi, bronzlaştırıcı

Eda Taşpınar ürünleri - Vücut spreyi, bronzlaştırıcıEda Taşpınar ürünleri - Vücut spreyi, bronzlaştırıcı
724Görüntülenme

Yaz mevsiminin gelmesiyle Eda Taşpınar ürünleri yine raflarda en çok tercih edilen ürünler arasına girdi. Güneş ve bronzluk konusunda oldukça başarılı ürünler çıkaran Eda Taşpınar bu tutkusunun çocukluktan geldiğini, eskiden güneş yağlarının etiketlerini sökerek kendi tasarladığı isimlerle değiştirdiğini söylüyor. Kokusu, içeriği, kapağı her şeyiyle kendisi ve ekibinin tasarladığı ürünleriyle kadınları mutlu etmeyi amaçlıyor.

Eda Taşpınar ürünleri

Bomb Squad 

İçeriğindeki özel yağlar sayesinde doğal bronzlaşma sürecini hızlandırır. Cildi yatıştırmayı ve korumayı amaçlar, aynı zamanda da cildin nefes almasını sağlar.

Koyu ve buğday tenliler, esmer tenliler, tüm ten renkleri olarak farklı kategorilerde bomb squad ürünleri mevcuttur. Ayrıca erkekler için üretilmiş olan bronzlaştırıcı da vardır.

Güneşe çıkmadan 15 dakika önce eşit şekilde dağıtarak sürüp cildinizin emmesini bekleyin. Yüzdükten sonra tekrar uygulamayı unutmayın. Yaklaşık 2 saatte bir yeniden uygulamanız tavsiye edilmektedir.

Beyaz tenliler dikkat! İlk güneşe çıktığınız  3-4 gün bu ürün yerine SPF 50+ bir koruyucu ile yanmalısınız. Renginiz biraz koyulaşmaya başladıktan sonra güneş kreminin altına bu ürünü uygulamalısınız.  Beyaz tenlilerin aniden hızla güneş altında yanmamaya dikkat etmesi gerekmektedir.

Eda Taşpınar ürünleri - Vücut spreyi, bronzlaştırıcı

Bronzlaştırıcı

Hem beyaz hem de koyu tenli kişiler için özel olarak üretilmiş bronzlaştırıcıları vardır. Eda Taşpınar Bronzlaştırıcı hangisi iyi sorusunun cevabı kendi ten renginize en uygun olan olacaktır. Beyaz Ten Bronzlaştırıcı, Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ vb. bu seçenekler arasındadır.

Aynı zamanda bronzluğunuzun uzun süre devam edebilmesi için bronzluk koruyucu losyon Eda Taşpınar’ın en çok satan ürünlerindendir. Ayrıca ışıltılı bronzlaştırıcılarını da denemenizi tavsiye ederiz.

Vücut Spreyi 

Bir çok değişik koku ve tarz da vücut spreyi olan Eda Taşpınar gece, gündüz, yaz akşamı, spor saati vb. farklı zaman dilimlerine uygun farklı kokulara sahip. Eda Taşpınar vücut spreyi en güzeli hangisi? gideceğiniz yere ve saate bağlı olmakla bizim tavsiyemiz yaz için ferah kokular tercih etmeniz. Ek olarak, en çok tercih edilen vücut spreylerinden biri Aqua Body Mist kokusudur.

Koku nemli ciltte daha uzun süre yoğunluğunu korur. Bu sebeple duştan çıktıktan sonra temiz ve sıcak cildinize spreyi uygulamanız tavsiye edilir.

Güneşsiz Bronzlaştırıcı

Şeker Pancarı fermente edilmesiyle elde edilen bu ürün yine koyu ve açık tenliler için ayrı olarak üretilmiştir. 1 saat içinde hızla bronzluk elde etmenizi sağlar. Ayrıca, tek bir şişeyi tüm vücudunuza 8-10 kez kullanabilirsiniz. Duşta çıkmaz ve kıyafetlerinizin lekelenmesine sebep olmaz. Ama lekelenme olmaması için kurumasını beklemeyi unutmamalısınız.

Fakat kullanırken dikkat edilmesi gereken şeyler var. Dizler, dirsekler, ayak bilekleri gibi eklemlerde daha az kullanmalısın. Açık renk saç ve kaşlarda köklerine uygulamamalısın. Ayrıca, ürünü cilde uygularken eldiven kullanmalı ve giyinmeden önce cildin kurumasını beklemelisin.

Eda Taşpınar At Kılı Fırçası

%100 doğal at kılı ile yapılan bu fırçalar selülit görünümünü gidermek için birebirdir.

Fırçaya yapılmış gerçek bir kullanıcı yorumu: Kılları aşırı sert olur mu acaba diye düşündüm ama kılları son derece yumuşak. Uygulama yaparken can yakmıyor. Uygulama sonrası cildim pamuk gibi oldu. Çok fazla önerilen bir üründü merak ederek indirimdeyken aldım. Düzenli kullanımda güzel ve etkili sonuçları olacak gibi duruyor.

Selülit neden ve nasıl oluşur, nasıl geçer öğrenmek için Selülitten kurtulmak için en hızlı yöntem nedir? adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Eda Taşpınar ürünleri - Vücut spreyi, bronzlaştırıcı

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın