GÜZELLİKÖNE ÇIKANYAŞAM

Dyson airwrap muadili ürün incelemesi – Evde fön

Dyson airwrap muadili ürün incelemesi - Evde fönDyson airwrap muadili ürün incelemesi - Evde fön
644Görüntülenme

Evde fön çekmek, birçok insanın günlük saç bakım rutinlerinde sık sık yaptığı bir işlemdir. Bu işlem, saçları daha düzgün ve şekilli hale getirmeye yardımcı olur ve aynı zamanda daha sağlıklı görünmelerine de yardımcı olabilir. Ancak, evde fön çekmek bazen yanlış kullanıldığında saçlara zarar verebilir. Özellikle sıcak hava kullanımı saçları kurutabilir ve zarar verebilir. Bu nedenle, evde fön çekerken dikkatli olmak ve saçların sağlığına özen göstermek önemlidir.

Bir çok kişi aynı anda hem kurutma makinesini hem de fırçayı kullanmakta zorlanır. Bu sebeple yeni teknoloji fön  makineleri geliştirilmiştir. Bunların en bilindiği Dyson tarafından geliştirilen Dyson Airwrap saç şekillendiricidir.  Düz saçlar, bukleler, dalgalı saçlar gibi birçok farklı şekilde kullanılabilen bu cihaz Türkiye’de oldukça yüksek fiyatlara satılmaktadır. Bu yazı böyle bir saç şekillendirici isteyen fakat o kadar yüksek paralar vermek istemeyen kişiler için hazırlandı. Dyson Airwrap muadili ürün incelemesi ile sizlere hem kaliteli hem de daha ekonomik modelleri hazırladık.

Dyson airwrap muadili ürün incelemesi

Aşağıda listelenen ürünler şuandaki güncel fiyatlarla 1400-2500 TL arasında değişmektedir. Bu miktar Dyson’ın güncel ücreti ise 12000-14000 TL arasındadır.  Dyson’a yakın bir muadil seçeneği olması açısında döner başlık özelliği olan şekillendiriciler listelenmiştir.  Tüm ürünler için satış siteleri incelendiğinde kullanıcı yorumları ortalama/iyi seviyesinde ve 5 üzerinden 4 yıldızın üzerindedir.

  • Bu ürünleri kullanırken en başarılı sonucu elde etmek için  saçlarınızı %90 oranında kurulayın ve gerisini döner başlı fırçaya bırakın.

Rowenta CF9540 Brush Activ Premium Care

Öncelikle temel özelliklerinden bahsedelim. 3 farklı sıcaklık ayarı vardır. Bunlardan biri soğuk, ikisi sıcaktır. 1000 W güce sahiptir. Maksimum sıcak hava akış seviyesi 80 °C’dir. 2 farklı başlığı vardır. Bunlar; 40 mm ve 50 mm döner fön başlığıdır.  Cihazın üzerindeki düğme sayesinde fırça otomatik olarak dönmektedir.

Babyliss Hair Rot 1000W AS200E Döner Fırçalı Hava Üflemeli Saç Şekillendirici

3 farklı sıcaklık ayarı vardır. Bunlardan biri soğuk, ikisi sıcaktır. 1000 W güce sahiptir. 2 farklı ısı ayarı, 2 farklı hız ayarı ve soğuk hava ayarı bulunur. 4 adet başlığı vardır.  50 mm döner termal fırça saça hacim ve şekil kazandırır. Cihazın üzerindeki düğme sayesinde fırça otomatik olarak dönmektedir.  20 mm’lik yumuşak kıl fırça kısa saçlar için idealdir. Bu fırça sabittir. Dönme özelliği yoktur. Düzleştirme başlığı pürüzsüz, parlak bir yüzey sağlar. Yoğunlaştırıcı başlık ise fönlemeden önce nemi gidermek için mükemmel sonuç verir.

Dyson airwrap muadili ürün incelemesi - Evde fön

Remington Keratin Protect AS8810 Sıcak Hava Üflemeli Döner Başlı Saç Şekillendirici 

1000W’lık güce sahiptir. Çift yöne doğru hareket edebilen başlığı ile, kıvrımlarınızı istediğiniz yöne doğru vermenizi sağlar. 3 adet başlığı vardır. 50 mm’lik termal karışık fırça ve 40 mm’lik termal yumuşak fırça ile birlikte gelir.  Ayrıca, kök destekleyici eklenti ile ise saç diplerinize tarak ile ufak müdahalelerde bulunarak, saçlarınıza kolayca hacim verebilirsiniz. İki kademeli ısı ayarı ve soğuk üfleme tuşu vardır.

Dyson airwrap muadili ürün incelemesi - Evde fön

Listelenen bu ürünler arasında en net görülen farklılık değişik başlıkları ve fiyatıdır. Hangisini alırsanız alın döner başlıklar yaklaşık aynı sonucu verecektir. Mutlu günlerde kullanmanızı diliyoruz.

Ek olarak, eğer akıllı bileklik almayı düşünüyorsanız mutlaka En iyi akıllı bileklik önerisi -1000 TL altı adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın