ÖNE ÇIKANSAĞLIKYAŞAMYEMEK

Dukan birası ile zayıflayanlar – Dukan birası nedir?

Dukan birası ile zayıflayanlar - Dukan birası nedir?Dukan birası ile zayıflayanlar - Dukan birası nedir?
763Görüntülenme

Zayıflamak için türlü yöntemler deniyoruz. Dukan birası da bu yöntemlerden biri.  Diyetin yanında ödem atmak da kilo verme aşamasında oldukça önemlidir.  Vücudumuzun tuttuğu suları atabilmek için yapılan bir tarif  sizlerle..  Dukan birası nedir? Dukan birası ile zayıflayanlar nasıl zayıfladı?  Bu içecekle bir haftada kaç kilo verilir?

Dukan birası nedir?

İçinde yeşil çay, maden suyu ve limon olması ile ödem attırıcı bir içecektir. Maden suyu da mineral ihtiyacımızı karşılar. Ayrıca daha tok hissetmemize yardımcı olur.

Dukan birası nasıl hazırlanır?

  • Bir sürahiye 750 -800  ml kadar kaynamış su koyalım.
  • İçine 2 poşet yeşil çay atıp demleyelim. Buradaki püf nokta demlerken sürahinin üzerini kapatmayı unutmamaktır. Ayrıca demleme süresi 4-5 dakikayı geçmemelidir.
  • Sonra yeşil çayları çıkaralım ve yarım limonu suya sıkalım. İçine 2 dilim de limon atalım.
  • 1 tane maden suyunu üzerine ekleyip soğumaya bırakalım.
  • Soğuduktan sonra su ihtiyacımızın 1 litresini bu suyla karşılayalım.

Ayrıca, günlük bir kişinin su ihtiyacı kilosuna göre değişmekle birlikte ortalama 2-3 litredir. Bu 2 litrenin 1 litresini bu içecekle içerek kolayca ödem atabilirsiniz. Fakat tansiyon hastalığınız varsa oldukça yüksek kafein içeriği sebebiyle bu içeceği içmeden önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

Dukan birası ile zayıflayanlar

Dukan birası mucizevi bir içecek değildir. Daha tok hissetmene ve ödem atmana yardımcı olur. Eğer bu içeceği içerken proteinden zengin, karbonhidrattan az beslenirseniz bu içecek kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Ayrıca, dukan birası metabolizmanızı hızlandırır, hızla ödem atmanıza yardımcı olur. Bu sayede normalden daha hızlı kilo verirsiniz.

Dukan birası 1 haftada kaç kilo verdirir ?

Yaptığınız diyetle birlikte dukan birası fazla ödeminiz attırarak bir haftada 3-5 kilo vermenizi destekleyecektir. Özellikle diyetin en başında hızla kilo vermenizi destekleyeceği için sizin motive olmanıza yardımcı olacaktır.

Ek olarak, diyet sırasında günde 5 gram tuz tüketimini geçmemeye ve gluten içeren (buğdaylı) besinleri olabilen en az şekilde yerseniz  hızla kilo vereceksiniz.

Yaz günlerinin vazgeçilmezi Cool lime nasıl yapılır? Evde starbucks cool lime yapımı adlı yazımızı da muhakkak okumalısınız.

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın