ASTROLOJİ

Aslan burcu erkeği özellikleri (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan burcuAslan burcu
1.04BinGörüntülenme

Öncü nitelikleri ile ön planda olan aslan burcu ateş elementine sahiptir ve yönetici gezegeni Güneştir. Rengi ise altın olarak belirlenmiştir. Taşı yakuttur. 

Bir aslan burcu bireyi ister kadın olsun ister erkek olsun en temelde öz güvenli ve gösterişli bir kişiliğe sahiptir. Estetiğe ve güzellik algısına  oldukça düşkündür. Her zaman gururlu, onurlu ve mağrur bir yanı vardır. Neşeli ve oyuncu yanları dikkat çeker. Aslan erkeği romantik ve koruyup kollayan tavırlar gösterirler. Fakat her şeyi kişisel algılayabilen ve pohpohlanmayı seven yapısı sizleri çok yorabilir. Emir vermeyi, hükmetmeyi seven tavırlar sergileyebilirler.  Sabit fikirli olabilirler. 

Aşık bir aslan erkeği sevdiğini koruyan kollayan ve bazen gereğinden fazla sahiplenebilen bir yapıya sahiptir. Bu durum kıskançlıkları beraberinde getirebilir. Partnerinin ve kendi ayakları üzerinde duran güçlü bireyler olmalarını tercih eder. Gururu zedelenmediği sürece coşkulu ve tutkulu bir aşıktır. Hükmedici tavrı altında ezilen, kendini ezdiren kişilere saygı ve sevgi beslemez. Abartmayı,övünmeyi ve övülmeyi çok sever. 

Ateş burcu olan aslan, ateş ve hava elementine sahip burçlarla anlaşabilir. Tutkulu ve mutlu ilişkiler yaşayabilir. Ateş burçları Koç, Aslan, Yay ve hava burçları İkizler,Terazi ve Kovadır.

Koç burcu kadını için tıklayınız.

Aslan burcu kadını için tıklayınız.

Yay burcu kadını için tıklayınız.

İkizler burcu kadını için tıklayınız.

Terazi burcu kadını için tıklayınız.

Kova burcu kadını için tıklayınız.

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın