ASTROLOJİÖNE ÇIKANYAŞAM

2021 yılında burçları ne bekliyor? – Yay Burcu

2021 yılında burçları ne bekliyor?2021 yılında burçları ne bekliyor?
1.09BinGörüntülenme

Yay burcu ve yükselen burcu yay olan kişiler için 2021 yılı nasıl geçecek? Şanslı ayları neler?Aşk, kariyer,aile yaşamı nasıl geçecek?  Bu yıl sizleri neler bekliyor merak ediyorsanız yazımız tam size göre… 2021 yılında burçları ne bekliyor? 2021 yılı yay burcu yorumu…

Yay Burcu – 2021 yılında burçları ne bekliyor?

2021 yılında burçları ne bekliyor?

Şans

En şanslı olduğunuz ay:  Ocak ayı

Değerlerinizin değiştiği bir yıl sizi bekliyor. Özellikle maddi konularda yeni fikirler edineceksiniz. Bazı zorluklardan sonra gelecek kolaylıklar ve refahlar, önemli fırsatlar sizi bekliyor. Emek harcamanız gereken bir döngüye giriyorsunuz.   Hem maddi hem manevi konularda sabırlı olmalı ve çok çalışmalısınız.

Kariyer, iş ve para

Parasal konularda dikkatli olmanız gereken bir yıl yaşayacaksınız. Mücadele içerisinde kazanacağınız bir yıl olacak. Maddi konuların önemini fark ettiğiniz bir süreç yaşayacaksınız. Bu konularda şanssızlık gibi bir durum söz konusu olmamakla birlikte gerçekten emek harcamanız gereken zamanlar yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize dönük aktif çalışmalar yapacaksınız. Rakiplerinize, size düşmanlık besleyen kişilere dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Gelir gider dengelerinizi iyi ayarlamanız gerekmektedir.  Eski iş teklifleri tekrar önünüze gelebilir. Değerlendirme ve hayatınıza almayı tercih edebilirsiniz.

İlişkiler ve Aşk

Ailenizde güzel gelişmeler sizi bekliyor. Nisandan sonraki dönemde ailenizden destek alarak, tek olmadığınızı hissederek geçireceksiniz. Kendinizden beklemediğiniz değişimler, hislerinizin güçlenmesi söz konusu. Sezgilerinize güvenmenizi tavsiye ederiz. Olayları sabırla karşılamanız gerekiyor.

Sizi yoran ilişkilerden vazgeçebilirsiniz. İkili ilişkilerde dikkat etmenizi, gerginliklerden uzak durmaya çalışmanızı tavsiye ederiz. Haziran ayı itibariyle evlilik, nişan gibi ciddi olaylar yaşayabilirsiniz.

Sağlık

Alerji, boğaz enfeksiyonları ve beslenme bozukluklarına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Sizin için başarılı, sevgi dolu, emeklerinizin karşılığını aldığınız, çokça mutluluğu deneyimlediğiniz bir yıl olmasını diliyoruz.

2021 yılında burçları ne bekliyor? – Akrep Burcu adlı yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

2021 yılında burçları ne bekliyor?

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın