ASTROLOJİÖNE ÇIKANYAŞAM

2021 yılında burçları ne bekliyor? – Terazi Burcu

2021 yılında burçları ne bekliyor?2021 yılında burçları ne bekliyor?
1.03BinGörüntülenme

Terazi burcu ve yükselen burcu terazi olan kişiler için 2021 yılı nasıl geçecek? Şanslı ayları neler?Aşk, kariyer,aile yaşamı nasıl geçecek?  Bu yıl sizleri neler bekliyor merak ediyorsanız yazımız tam size göre… 2021 yılında burçları ne bekliyor? 2021 yılı terazi burcu yorumu…

Terazi Burcu – 2021 yılında burçları ne bekliyor?

2021 yılında burçları ne bekliyor?

Şans

En şanslı olduğunuz ay:  Nisan ayı

2020 yılının zorluklarından aldığınız dersleri 2021 yılı ile birlikte hayatınızda daha kolaylıkla deneyimlediğiniz, aldığınız derslerin rehberliğinde hayatınıza yön verdiğiniz bir sene sizleri bekliyor. Hayatınızdaki odağınız kendi değerleriniz olacak. Yılın ilk yarısında hareketli dönemler geçireceksiniz. İlişkiler konusunda ise sürprizler sizleri bekliyor.

Kariyer, iş ve para

Mayıs ayı ile birlikte maddi konularda önemli gelişimler yaşayacaksınız.  Borç, gelir gider dengelerinin kontrolünü bu süreçte yapmayı unutmayın. Başkası adına borca girmekten kaçınmanızı ve kendinizi sağlama almanızı tavsiye ederiz. Gereksiz finansal risklerden kaçının.Yılın sonuna doğru çok çalışmanız gereken durumlarda kalabilir ve güzel iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.

İlişkiler ve Aşk

Ailevi konular ile ilgili şubat ayında önemli bir sürece gireceksiniz. Hızlı gelişmeler ile birlikte hayatınıza yön vereceksiniz. Başkalarına verdiğiniz değer kavramında değişiklikler söz konusu. Bazı olaylar ile yüzleşip değer kavramlarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Nisan ve ekim arası dönemde ilişkiler ve aşk konusunda rahat ve keyifli bir sürece geçiş yapacaksınız. Sürprizlerle dolu günler sizi bekliyor. Bu süreçte ciddi bir ilişki, evlilik, çocuk sahibi olma gibi durumlar sizi bekliyor.

Sağlık

Boğaz enfeksiyonları, böbrek rahatsızlıkları, kaygı ve endişe bozuklukları konusunda dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Sizin için başarılı, sevgi dolu, emeklerinizin karşılığını aldığınız, çokça mutluluğu deneyimlediğiniz bir yıl olmasını diliyoruz.

2021 yılında burçları ne bekliyor? – Başak Burcu adlı yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

2021 yılında burçları ne bekliyor?

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın