ASTROLOJİÖNE ÇIKANYAŞAM

2021 yılında burçları ne bekliyor? – Oğlak Burcu

2021 yılında burçları ne bekliyor?2021 yılında burçları ne bekliyor?
1.14BinGörüntülenme

Oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olan kişiler için 2021 yılı nasıl geçecek? Şanslı ayları neler?Aşk, kariyer,aile yaşamı nasıl geçecek?  Bu yıl sizleri neler bekliyor merak ediyorsanız yazımız tam size göre… 2021 yılında burçları ne bekliyor? 2021 yılı oğlak burcu yorumu…

Oğlak Burcu – 2021 yılında burçları ne bekliyor?

2021 yılında burçları ne bekliyor?

Şans

En şanslı olduğunuz ay:  Eylül ayı

Burcunuzdaki Satürn etkisiyle sorumluluklarınız her alanda artacaktır. Oldukça çalışkan bir burçsunuz fakat bu yıl daha çok çalışkan olmanız gereken bir dönem yaşayabilirsiniz. Geçen yılki tecrübeleriniz bu yıl sizin yolunuzu açacak. Kendinizi ve kendi yeteneklerinizi fark edip dönüştürme konusunda şanslı bir yıl geçireceksiniz.

Kariyer, iş ve para

Nisan ayı ile birlikte parasal konularda rahatlama hissedebilirsiniz. Yoğun çalışmalarınızın ve harcadığınız emeklerin karşılığını alacağınız bir süreç yaşayacaksınız. Eğitim almak istediğiniz bir alan varsa güzel bir eğitim fırsatı ile karşılaşıp kendinizi geliştirebilirsiniz. Yeteneklerinizi iş fırsatına çevirebilirsiniz.

İlişkiler ve Aşk

Aşk, ilişkiler, çocuklar ve kişisel gelişim alanlarında kendinizi geliştirdiğiniz, güzel fırsatlarla karşılaştığınız bir yıl sizleri bekliyor. Sosyal ilişkilerinizin sizi yormasına izin vermemelisiniz. Kişisel olarak kendinizi geliştirmek üzerine odaklanmalısınız. Mayıs ayı ile birlikte ilişkilerinizde hızlı dalgalanmalar olabilir. Bekarsanız yeni bir aşk yaşayabilirsiniz. Haziran ayı ile itibariyle ikili ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Olabildiği kadar korumacı değil atak davranmaya çalışın. Yılın sonuna nişan, söz,evlilik  gibi önemli adımlarınızı bırakmamanızı haziran itibariyle gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

Sağlık

Alerji, diş ve bel ağrıları, üreme organları, omurga rahatsızlıklarına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Sizin için başarılı, sevgi dolu, emeklerinizin karşılığını aldığınız, çokça mutluluğu deneyimlediğiniz bir yıl olmasını diliyoruz.

2021 yılında burçları ne bekliyor? – Yay Burcu adlı yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

2021 yılında burçları ne bekliyor?

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın