ASTROLOJİÖNE ÇIKANYAŞAM

2021 yılında burçları ne bekliyor? – Kova Burcu

2021 yılında burçları ne bekliyor?2021 yılında burçları ne bekliyor?
1.22BinGörüntülenme

Kova burcu ve yükselen burcu kova olan kişiler için 2021 yılı nasıl geçecek? Şanslı ayları neler?Aşk, kariyer,aile yaşamı nasıl geçecek?  Bu yıl sizleri neler bekliyor merak ediyorsanız yazımız tam size göre… 2021 yılında burçları ne bekliyor? 2021 yılı kova burcu yorumu…

Kova Burcu – 2021 yılında burçları ne bekliyor?

2021 yılında burçları ne bekliyor?

Şans

En şanslı olduğunuz ay:  Kasım ayı

İçeri dönme eğiliminizin olduğu bir yıldasınız. Kariyer, para, iş, vb. konulardan uzaklaşarak ailevi alanlara ve kendinize dönmeye yönelik olacağınız bu yılda sizi güzel gelişmeler ve önemli kararlar bekliyor. Kendinizi geliştirmeye açık olacaksınız. İkili ilişkilerinizi dikkatle yönetmeli ve kendi sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Kariyer, iş ve para

Yılın ilk kısmında parasal konularda dikkat etmeniz gerekmektedir. Evden çalışma potansiyeliniz çok daha yüksek. İş alanlarında kendinizi geliştirmekten çok bireysel alanda kendinizi geliştirmeye yöneldiğiniz bir yıl yaşayacaksınız. Nisan ayı ile birlikte finansal alanlarda rahatlama yaşayacaksınız. Gelir gider dengesizliklerine dikkat edin. Sonbahar döneminde maddi anlamda dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

İlişkiler ve Aşk

Bu yıl aileye ve yakın çevrenize fazla değer verecek ve bunu ön planda tutacaksınız. Ebeveynlerinizle ilgili  konularda farklı gelişmeler sizi bekliyor. İkili ilişkilerinizi iyi yönetmelisiniz. Temmuz ile birlikte ilişkilerinizi fazla sorgulama yoluna gidebilirsiniz. Mart ve temmuz-ağustos aylarında bekarsanız kendinizi gösterebilir, güzel bir ilişkiye başlayabilir, mevcut ilişkinizi bir ileri seviyeye taşıyabilirsiniz. Daha romantik ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Sağlık

Kalp damar, tansiyon rahatsızlıklarına, ruhsal bozukluklara ve kilo alıp verme problemlerine dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Sizin için başarılı, sevgi dolu, emeklerinizin karşılığını aldığınız, çokça mutluluğu deneyimlediğiniz bir yıl olmasını diliyoruz.

2021 yılında burçları ne bekliyor? – Oğlak Burcu adlı yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

2021 yılında burçları ne bekliyor?

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın