ASTROLOJİÖNE ÇIKANYAŞAM

2021 yılında burçları ne bekliyor? – Boğa Burcu

2021 yılında burçları ne bekliyor?2021 yılında burçları ne bekliyor?
981Görüntülenme

Boğa burcu ve yükselen burcu boğa olan kişiler için 2021 yılı nasıl geçecek? Şanslı ayları neler?Aşk, kariyer,aile yaşamı nasıl geçecek?  Bu yıl sizleri neler bekliyor merak ediyorsanız yazımız tam size göre… 2021 yılında burçları ne bekliyor? 2021 yılı boğa burcu yorumu…

Boğa Burcu – 2021 yılında burçları ne bekliyor?

2021 yılında burçları ne bekliyor?

Şans

En şanslı olduğunuz ay: Aralık ayı

Bu yıl odak noktanız özgürlük olacak gibi gözüküyor. Özgürlüğünüzün peşinden gittiğiniz ve bunun için bir şeylerden vazgeçtiğiniz, hayatınızı düzenlediğiniz bir süreç yaşayacaksınız fakat bu süreçten sonra güzel günler sizi bekliyor. Hayatınızda gerekli düzenlemeleri yapacağınız, yeni kararlar alacağınız bu yılın sonu sizin için hem iş hem aşk anlamında oldukça şanslı bir dönem olacak ve gelecek yıla çok güzel başlangıçlarla gireceksiniz.

Kariyer, iş ve para

Yapmakta olduğunuz işten eğer memnun değilseniz başka bir şeye geçme ve ideallerinizi belirleme zamanı! Yılın ilk üç ayında bu alanlarda sıkıntılar yaşama ihtimaliniz var fakat eğer bu sürecin altından kalkıp yılın devamında sizi oldukça güzel gelişmeler bekliyor. Mayıs itibariyle parasal konularda oldukça şanslı olacaksınız.

Yurt dışı ve yurt içi iş, eğitim vb. süreçlere girme ihtimaliniz söz konusu. Sorumluluklarınız artacak ve kendinizi geliştireceksiniz.

İlişkiler ve Aşk

Kendinizi ön plana aldığınız, kendinize değer verdiğiniz bir döneme girmektesiniz. Her türlü ilişki konusunda bir yenilenme ve tecrübe dönemi yaşayacaksınız.  İlişkilerinizi daha net bir şekilde değerlendirdiğiniz bir sürece gireceksiniz. Bu süreçte sizi üzen ve yıpratan bir ilişkiden vazgeçebilirsiniz. Bu aşk ilişkisi olabileceği gibi arkadaş ilişkisi de olabilir. Fakat hayatta kendine değer veren bir insan olduğunuz bu dönemde karşınızıa sizin istediğiniz tarzda bir ilişki çıkması da çok olası… Unutmayın ki her vazgeçiş yeni bir başlangıçtır.

Ekim ile birlikte  ciddi bir ilişki, evlilik ,çocuk sahibi olmak istiyorsanız sizin için tam zamanı olabilir. 

Sağlık

Beslenme düzeninize, kilo konularına, boğaz enfeksiyonlarına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Bu yıl güzellikler için sabırlı olmanız gereken bir yıl olacak. Yılın başlangıcında büyük dönüm noktaları ve önemli kararlar almanızla birlikte sabırlı olursanız yıl sonuna doğru güzellikler sizi bulacak. Bu yıl sizin için bir gelişim ve dönüşüm yılı olduğu için kendinize dönecek ve hayatınızı yoluna koyacaksınız.

Sizin için başarılı, sevgi dolu, emeklerinizin karşılığını aldığınız, çokça mutluluğu deneyimlediğiniz bir yıl olmasını diliyoruz.

2021 yılında burçları ne bekliyor? – Koç Burcu adlı yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

2021 yılında burçları ne bekliyor?

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın