ASTROLOJİÖNE ÇIKANYAŞAM

2021 yılında burçları ne bekliyor? – Başak Burcu

2021 yılında burçları ne bekliyor?2021 yılında burçları ne bekliyor?
1.01BinGörüntülenme

Başak burcu ve yükselen burcu başak olan kişiler için 2021 yılı nasıl geçecek? Şanslı ayları neler?Aşk, kariyer,aile yaşamı nasıl geçecek?  Bu yıl sizleri neler bekliyor merak ediyorsanız yazımız tam size göre… 2021 yılında burçları ne bekliyor? 2021 yılı başak burcu yorumu…

Başak Burcu – 2021 yılında burçları ne bekliyor?

2021 yılında burçları ne bekliyor?

Şans

En şanslı olduğunuz ay:  Ağustos ayı

Bu sene geçen yıl olduğu gibi kişisel alanlarınızda, kişisel gelişiminizde, aşk ve iş konularında yapılanma ve değişim süreci yaşayacaksınız. Büyük dönüşümler yaşayacağınız bir yıl olacak. Geçen yıllarda öğrendiğiniz bilgileri değişen bakış açınızla birlikte hayatınıza entegre edeceğiniz bir yıl olması çok olası. Kendi yeteneklerinizi keşfedip ortaya koyacağınız bir süreç sizi bekliyor.

Kariyer, iş ve para

Yılın ilk üç ayında sizi iş, para, eğitim gibi alanlarda zorlu bir süreç beklese de yılın geri kalanında oldukça şanslı, ektiğinizi biçtiğiniz bir döneme gireceksiniz. İş konusunda geri de kalmış hisseden bir başak burcuysanız nisan ve eylül arası dönemde iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. İş değişikliği veya hayal ettiğiniz bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Hedeflerinize odaklanmalı ve yakın çevrenizin hedefleriniz önünde engel olmasına izin vermemelisiniz.

İlişkiler ve Aşk

Başak burcu yapı itibariyle aşırı romantik bir burç olmamakla birlikte geçen yıl aşk ve ilişkilerden yaşadığı tecrübeleriyle yeni oluşturduğu bakış açıları hayatında yeni dönüşümlere sebep olacak. Yeni yılın hemen başında, Şubat ayı çoğunlukta olmakla birlikte ilişki anlamında oldukça şanslı olacaksınız. Şubat-Haziran-Ağustos-Eylül aylarında hayatınıza kalıcı ve önemli bir ilişkinin gireceği varsa daha fazla oturacağı bir dönem içerisine gireceksiniz. Evlilik fikriniz varsa bu aylar sizin için oldukça destek hissettiğiniz, adım attığınız aylar olacaktır.

Sağlık

Duygusal rahatsızlıklarla birlikte dolaşık sistemi hastalıklarına dikkat etmelisiniz. Şeker hastalığı da dikkat etmeniz gereken konular arasında.

Sizin için başarılı, sevgi dolu, emeklerinizin karşılığını aldığınız, çokça mutluluğu deneyimlediğiniz bir yıl olmasını diliyoruz.

2021 yılında burçları ne bekliyor? – Aslan Burcu adlı yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

2021 yılında burçları ne bekliyor?

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın