ASTROLOJİÖNE ÇIKANYAŞAM

2021 yılında burçları ne bekliyor? – Aslan Burcu

2021 yılında burçları ne bekliyor?2021 yılında burçları ne bekliyor?
1.05BinGörüntülenme

Aslan burcu ve yükselen burcu aslan olan kişiler için 2021 yılı nasıl geçecek? Şanslı ayları neler?Aşk, kariyer,aile yaşamı nasıl geçecek?  Bu yıl sizleri neler bekliyor merak ediyorsanız yazımız tam size göre… 2021 yılında burçları ne bekliyor? 2021 yılı aslan burcu yorumu…

Aslan Burcu – 2021 yılında burçları ne bekliyor?

2021 yılında burçları ne bekliyor?

Şans

En şanslı olduğunuz ay: Şubat ayı

Hareketli, başarılı bir yıl sizi bekliyor. Bu yıl sizin için tembel olmadığınız, her konuda bolca emek harcamak zorunda kalacağınız bir yıl geçireceksiniz. Eğer yeteri kadar çalışır ve emek harcarsanız hem aşk hem iş konusunda şanslı ve fırsatlarla dolu bir yıl sizi bekliyor.

Kariyer, iş ve para

Bu yıl planlı ve programlı hareket etmenizi tavsiye ederiz. Çok ve yoğun bir çalışma içerisinde olacağınız bir yıl geçireceksiniz. Bir çok şeye yetişmek için koşturduğunuz bir yıl içerisinde olacaksınız. Adım atmaktan korktuğunuz konularda adım atacağınız bir sürece giriyorsunuz. Önemli bir terfi alabilirsiniz veya yepyeni bir iş alanına başarıyla geçiş yapabilirsiniz.

Parasal konularda gelir gider dengelerinizi güzel ayarlamanızı tavsiye ederiz. Bu konuda dikkat etmezseniz sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

İlişkiler ve Aşk

Sizi sevmeyen, arkanızdan kuyunuzu kazan, sizinle rekabet halindeki kişilerle yüzleşmeler yaşayabilirsiniz.  İlişkilerinizde çabalayarak, emek harcayarak güzel noktalara ulaşabilirsiniz. Eğer ciddi bir ilişkiniz varsa bu yıl evlilik sizin için söz konusu.

Sorumluluklarınız ve ilişkileriniz arasındaki dengeyi ayarlamayı unutmamanızı tavsiye ederiz.  Temmuz ayında ilişkilerde tutkulu olduğunuz bir dönem yaşayacaksınız.

Sağlık

Üreme organlarınızın kontrolüne, mineral ve vitamin değerlerinize dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Sizin için başarılı, sevgi dolu, emeklerinizin karşılığını aldığınız, çokça mutluluğu deneyimlediğiniz bir yıl olmasını diliyoruz.

2021 yılında burçları ne bekliyor? – Yengeç Burcu adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

2021 yılında burçları ne bekliyor?

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın