ASTROLOJİÖNE ÇIKANYAŞAM

2021 yılında burçları ne bekliyor? – Akrep Burcu

2021 yılında burçları ne bekliyor?2021 yılında burçları ne bekliyor?
1.09BinGörüntülenme

Akrep burcu ve yükselen burcu akrep olan kişiler için 2021 yılı nasıl geçecek? Şanslı ayları neler?Aşk, kariyer,aile yaşamı nasıl geçecek?  Bu yıl sizleri neler bekliyor merak ediyorsanız yazımız tam size göre… 2021 yılında burçları ne bekliyor? 2021 yılı akrep burcu yorumu…

Akrep Burcu – 2021 yılında burçları ne bekliyor?

2021 yılında burçları ne bekliyor?

Şans

En şanslı olduğunuz ay:  Ekim ayı

Bütün bir yıl boyunca hayatlarınızı birlikte paylaştığınız insanlarla ilgili önemli kararlar aldığınız, kendinizi geliştirmeye açık olduğunuz, yeni bir ilişkiye açık olduğunuz, var olan ilişkinizi ciddi bir adıma taşıdığınız ve işinizi büyütmeye odaklandığınız zamanlar yaşayacaksınız Bu süreçte odak noktanız hayatın size kattıkları ve bunlardan memnun olup olmadığınız olacak ve buna göre hayatınızda bir çok şanslı dönüşüm geçireceksiniz.

Kariyer, iş ve para

Kısa vadeli hedeflerinizde bazı zorluklarla karşılaşıyor olabilirsiniz fakat kalıcı değişiklikler yaşayacaksınız. Mücadele ederek ve emek harcayarak yılın ilk aylarında karşınıza bir çok güzel fırsat çıkacak. Kalıcı ve güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Önceden başlayan, mücadele ettiğiniz konularda şanslı karşılıklar alacaksınız. Fakat acele kararlar vermemeye dikkat etmelisiniz.

İlişkiler ve Aşk

Yakın çevrenizde yeniden yapılanma süreci sizi bekliyor. Kendi çevrenizde bir değişiklikle birlikte yakın çevrenizdeki insanların hayatındaki değişikliklere de ortak olabilirsiniz.  Bir yer değiştirme planınız varsa nisan ayı ile birlikte bu durum söz konusu. Ev değişikliği, evlenme gibi önemli kararlar alabilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa bu süreçte yeni bir ilişki girebilir.

Dikkatinizin kendinizde değil ikili ilişkilerde olduğunuz kişilerde olacağı, beklentilerinizin değiştiği bir döneme gireceksiniz.  Şubat ayı ile birlikte ikili iletişim kurarken  dikkat etmeniz, gereksiz gerginliklerden uzak durmaya çalışmanız gerekmektedir.

Sağlık

Boyun fıtığı, mide ve sindirim sistemi hastalıkları ve kilo problemlerine  dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Sizin için başarılı, sevgi dolu, emeklerinizin karşılığını aldığınız, çokça mutluluğu deneyimlediğiniz bir yıl olmasını diliyoruz.

2021 yılında burçları ne bekliyor? – Terazi Burcu adlı yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

2021 yılında burçları ne bekliyor?

Kadının Parıltısı

Bir cevap yazın